تاریخچه شرکت

مجتمع یو پی اس ایران با بکارگیری منابع انسانی مجرب و کارآزموده در زمینه تأمین برق مورد اطمینان صنایع کشور، ارائه راه حل‌های جامع و تأمین باتری‌های موردنیاز در این صنعت در حال فعالیت می‌باشد. این شرکت به پشتوانه ١۶ سال تجربه مدیران و کارشناسان خود در زمینه واردات، مشاوره و تأمین باتری و یوپی‌اس منطبق با شرایط روز و همگام با تکنولوژی جهانی مفتخر به ارائه راه حل‌های جامع در زمینه برق اضطراری و باتری می‌باشد، به طوری که موفق به دریافت نمایندگی انحصاری باتر یهای لانگ ساخت ویتنام , باتر یهای ولتامکس ساخت تایوان , یو پی اس های ولتامکس از کشور تایوان، نمایندگی یو پی اس های Reillo ساخت ایتالیا می‌باشد. مجتمع یو پی اس ایران ، با تأکید بر اهمیت کیفیت محصول، ارائه‌ی تکنولوژی روز دنیا مطابق با استانداردهای جهانی و رعایت قیمت‌های عادلانه ارائه شده به مشتریان در راستای کسب عنوان مورد اعتمادترین شرکت در این صنعت گام برمی‌دارد و باور دارد که تعامل با شرکت‌های پیشرو جهانی در حوزه فناوری‌های برق و باتری و انتقال این فناوری‌ها یکی از ارکان اساسی توسعه پایدار می‌باشد.

امین گلی
مديريت عامل
امین گلی
نوشین گلی
مدیریت فروش
نوشین گلی

برندهای ما

برند

سوابق حرفه ای ما

سوابق ما نشان دهنده تجربه سالیان ما می باشد

واحد فروش مجتمع یو پی اس ایران

واحد فروش مجتمع یو پی اس ایران همواره سعی بر آن داشته است تا گام‏های بلندی در راستای ارائه راه حلهای جامع و برطرف نمودن نیاز مشتری بردارد. بدین منظور با اخذ نمایندگی از برترین تولیدکنندگان شناخته شده در زمینه انواع UPS های تك فاز و سه فاز در توانهاي 500VA تا 800KVA و انواع باتری های خشک با ظرفیت 0.5AH– 4000 AH و انواع استابلایزر های از توان KVA 1 الي KVA 500 محصولات مورد نیاز را ارائه می‏دهد.

واحد خدمات سرویس، نگهداری و پشتیبانی وتعمیرات

مجتمع یو پی اس ایران با محوریت اصل مشتری مداری و همچنین با استفاده از نیروهای متخصص در زمینه کابل کشی , طراحی و نصب , تعمیرات , سرویس و نگهداری و پشتیبانی تجهیزات انواع یو پی اس و استابلایزر در دوره گارانتی و بعد از آن ارائه خدمات می نماید.